KONST / Litografier / Färglitografi 12554469
nr 1255 4469
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Onumrerad, signerad. Motivet: 42x28 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:48:41
300 kr